Fenerbahçe Programı ( 20 – 27 Ekim 2014 Haftası)

fbkritik-haftalik-fenerbahce-naklen-yayin-programi

Fener maçı Saat kacta? hangi kanalda?

Fenerbahçe Futbol , Basketbol ve Voleybol takımlarının haftalık güncel naklen yayın tv programını buradan takip edebilirsiniz.

 

haftanın programı; 20 – 27 Ekim 2014

 

Sevgili FB Kritik Takipçileri,

Karışık duygular veren bir hafta geçirdikten sonra durmak yok, heyecan 8 maçla devam ediyor .

20 10 2014, Pazartesi, 20:00, İstanbul

Türkiye Erkekler Basketbol Ligi. 2. hafta. “ FB- Royal Halı Gaziantep BŞB” . Zorlu bir maç daha. İlk hafta rakip evinde Efes’i yendi, başarısını devam ettirmek isteyecek ancak takımımız FB Ülker Arena’da seyirci desteğini de alarak buna müsaade etmez J.Naklen Yayın LigTV3

21 10 2014, Salı, 19:30, Ankara

Türkiye Kadınlar Voleybol Şampiyonlar Kupası. “FB – Vakıfbank”.Ankara Başkent Spor salonunda takımımız sezonun ilk resmi maçında bu daldaki “güncel” ezeli rakibini yenmek ve Şampiyonlar Kupasını kaldırmak için sahada olacak. Her iki takımda kadrolarını oldukça yeniledi. Vakıfbank’ta dünyanın en iyi oyuncuları var gibi ama bizde de Türkiye’nin……  Rakibimizi ve sevimsiz antrenörünü yeneceğiz. :) . Naklen Yayın TRTSPOR.

23 10 2014, Perşembe, 22:00, Zgorzelec, Polonya

Erkekler Basketbol Euroleague .  “PGE Turow Zgorzelec – FB”.Gurubumuzdaki 2. maça  deplasmanda Zgorzelec şehrindeREGIONALNE CENTRUM SPORTOWE’de çıkıyoruz. Rakip Euroleague’ de yeni ancak ilk hafta Pana önünde yenilmesine rağmen iyi bir kadro kurmuş gibi gözüktü. Buradan galibiyet çıkarırsak iyi olur zira göreceli olarak gurubumuzdaki (maalesef görünüşe göre  bizden sonraki L) zayıf halka. (Bu arada diğer guruplara bakıyorum da hakikaten pes yani, bu kadar da mı kura şanssızlığı olur?). Yeneceğiz. :)   Naklen Yayın LigTV2.

25 10 2014, Cumartesi,  İstanbul

15:30, Burhan Felek SS; Türkiye Kadınlar Voleybol Ligi . “FB – Sarıyer”.  Bu sezon ki ilk maçımızı kazanacağız. :) . Naklen Yayın NTVSpor.

19:00, Şükrü Saraçoğlu Stadı; Türkiye Futbol Ligi 7. Hafta. “FB – Gençlerbirliği”. Naklen Yayın LigTV1.

26 10 2014, Pazar, (Bugün takımlarımız Türkiye’nin  çeşitli noktalarında mücadele ediyor..)

16:00, Başkent Spor Salonu, Ankara; Türkiye Erkekler Voleybol Ligi . “Maliye Milli Piyango – FB”. Bize her zaman sürpriz yapmaya çalışan rakibe bu şansı vermeyiz.  Kazanacağız. :) . Naklen Yayın ??

17:00, Mustafa Dağıstanlı Spor Kompleksi, Samsun:  Türkiye Kadınlar Basketbol Cumhurbaşkanlığı Kupası. “FB – GS ”. Bu maç takımımız için sezonun ilk resmi maçı olacak. Ama ne maç!! Geçen sene ki ezikliğimizden kurtulup GS ye dur bakalım deme vakti geldi de çattı. Zaten Nevriye oynamıyor dolayısı ile rakip eksik, bundan faydalanıp yeneceğiz. :). Naklen Yayın A Spor.

19:30, Hayri Gür Spor Salonu, Trabzon: Türkiye Erkekler Basketbol Ligi. 3. hafta. “  Trabzon – FB”. Normal şartlarda bu rakibi yeneriz ama futboldan gelen husumet bu şehirde ki maçları bizler için zor hale getiriyor. Ancak her nasıl oluyorsa orada pabuç bırakmıyoruz ve YENECEĞİZ.:). Naklen Yayın LigTV3

 

Selam ve sevgiler

Cem Sürmeli

Her Zaman , Her Yerde

En Büyük FENERBAHÇE