Fenerbahçe Programı ( 01 – 07 Nisan 2014 Haftası)

fbkritik-haftalik-fenerbahce-naklen-yayin-programi

Fener maçı hangi kanalda? Saat kacta?

Fenerbahçe Futbol , Basketbol ve Voleybol takımlarının haftalık güncel naklen yayın tv programını buradan takip edebilirsiniz.

 

haftanın programı; 01 – 07 Nisan 2014

Malum sebeplerden dolayı içimden fazla yazmak gelmiyor , ancak dünya dönüyor…..

Bu hafta voleybol liglerinde play-off müsabakaları başlıyor. Kadınlar basket liginde de keza.  Tesadüfen kadınlarımız hem voleybol hem basketbolda BJK karşısında.

Yani bu hafta da BJK mesaisi var….

01 Nisan Salı

19:00, İstanbul, FB Ülker Arena, Metro Enerji Salonu: Kadınlar Basketbol Türkiye Ligi. 8 li play-off ilk maç. “FB – BJK”. Ligi 2. Ve 7. Bitiren takımlar 3 maç üzerinden oynuyor. Eğer gerekirse 3. Maç tekrar sahamızda. Öyle bir aksilik olmaz ama eğer olursa son maç Nisanın 2. Yarısında . Bu maçı alırız. Naklen yayın  FBTV.

02 Nisan Çarşamba

16:00 ,Gümüşhane, Torul SS:  Erkekler Voleybol Türkiye Ligi Play-off ilk maç.“Gümüşhane Torul Gençlik – FB”  . Her ne kadar bizi normal sezonda yenme başarısı göstermiş olsalar da 3 maç üzerinden oynanacak bu seride üste kalan taraf oluruz. Naklen yayın  yok.

18:00, İstanbul, Burhan Felek SS: Kadınlar Voleybol Türkiye Ligi Play-off ilk maç “BJK– FB”.  İlk maç. 3 maçlık bu seride bizimkilerin BJK ye 2 kere yenilme ihtimali yok. Naklen yayın Dsmart

03 Nisan Perşembe   

18:00, İstanbul, Akadlar Spor Salonu:  Kadınlar Basketbol Türkiye Ligi. 8 li play-off ikinci maç. “BJK – FB”.  Normalde bu maçı da alır, final4 play-off’un da Kayseri Kaski ile nisan’ın 2. yarısında hesaplaşırız. . Naklen yayın  FBTV.(?)

21:30, İspanya, Vitoria, Fernando Buesa Arena: Erkekler Basketbol Euroleague.“Laboral Kuxta Vitoria – FB”. Söylenecek söz kalmadı.  Naklen yayın  NTVSmart.

05 Nisan Cumartesi         

13:00, İstanbul, Burhan Felek Spor Salonu: Erkekler Voleybol Türkiye Ligi Play-off ikinci maç. “FB – Gümüşhane Torul Gençlik ” .  İlk maçta aksilik olmamışsa burada yener son 4 e kalırız. Naklen yayın  Dsmart.

 16:00, Gaziantep, Karataş Şahinbey SS: Erkekler Basketbol Türkiye Ligi.“Gaziantep Royal Halı – FB”. Zor maç. %50 yenme şansımız var. Naklen yayın Ligtv3. 

(Bu maçın bugün oynanacağı belirtiliyor ancak eğer Pazar veya Pazartesi’ye ertelenmezse el-insaf! Basket takımı Perşembe gecesi İspanya’da Vitoria şehrinde maça çıkıyor. Vitoria Bask bölgesinde Bilbao’ya 1 saat karayolu ile gidilen ufak bir şehir. Bilbao’ya ise direk uygun uçuş olmadığından Barselona veya Madrid aktarmalı gidiliyor! Bu uzun yolculuk sonunda Cuma günü akşama doğru İstanbul’a geliyor ve bir şekilde Antep’e gidiyoruz!  Ve Cumartesi saat 16 da maça çıkılıyor!! Esasında bu basket takımızın maç Pazar günü oynansa bile ne kadar zorlu programının olduğunu gösteren küçük bir örnek.)

06 Nisan Pazar

(Gerekirse) 11:00, İstanbul, Burhan Felek Spor Salonu: Erkekler Voleybol Türkiye Ligi Play-off üçünçü maç. “FB – Gümüşhane Torul Gençlik ” . Buralara gelmişse zor olur. Naklen yayın  ?.

13:00, İstanbul, Burhan Felek Spor Salonu: Kadınlar Voleybol Türkiye Ligi Play-off ikinci maç “FB – BJK”. Yener son 4 e kalırız. Naklen yayın NTVSpor

19:00, İstanbul, Telekom Arena: Türkiye Spor Toto Futbol Ligi. “GS – FB”.Yeneceğiz. Naklen yayın Ligtv1

 

Sevgiler,

Cem Sürmeli
Her Yerde Her Zaman
Hep Destek Tam Destek